Dlaczego ta szkoła

Dlaczego warto wybrać nasze korepetycje z matematyki???

W pracy z uczniami stawiamy przede wszystkim na solidność i takie przekazywanie wiedzy i umiejętności, żeby matematyka przestała być trudna, a zaczęła „sama wchodzić”.   Jesteśmy  cierpliwymi,  jednak  wymagającymi  nauczycieami,  którzy potrafią z każdym znaleźć wspólny język. Bardzo często słyszymy na zajęciach: „aaaaa to o to chodzi”, „ jakie to proste”, „czy każdy nie mógłby tak tłumaczyć”. Według wielu uczniów potrafimy w prosty sposób mówić o rzeczach trudnych.  Uważamy,  że  klucz  do  sukcesu  nauki  matematyki   leży w motywacji, dlatego zawsze staramy się pokazać, w jak wielu dziedzinach przyszłej pracy można ją wykorzystać i dlaczego warto się jej uczyć. Na liście najbardziej opłacalnych zawodów wg. Forbesa matematyk jest jedną z najbardziej lukratywnych fuch.

Znamy    trudy    nauczania   z   każdej   strony.   Ja osobiście nie   byłem   dobrym  uczniem z matematyki dopóki nie trafiłem na odpowiedniego nauczyciela, który pokazał mi, o co tak na prawdę w matematyce chodzi i że nie jest ona taka koszmarna, jak nią dzieci straszą. Jednocześnie wiemy, jak to jest stać po tej drugiej stronie katedry, gdzie każda godzina zajęć ucieka jak minuta. A pięćdziesiąt wpatrzonych w nas oczu jeszcze sobie z tego nie zdaje sprawy, że kiedykolwiek im się to do czegoś przyda.

Nie mówimy, że magicznymi metodami wlejemy wam do głowy wiedzę, ani że zdamy za was maturę czy inne egzaminy. Nie twierdzimy również, że wystarczy, że przyjdziecie do nas na zajęcia, otworzycie usta z zachwytu i już będziecie umieć matematykę. Mówimy jedynie, że znamy  się na swojej pracy jak mało kto i przy odrobinie motywacji, chęci współpracy, odpowiednim doborze metod i materiału otrzymacie klucz do sukcesu.

Zapraszam do kontaktu z nami :).