Przeskocz do treści

Opinie

Zapraszam do dzielenia się opiniami na temat mojej osoby i zajęć ze mną.

Oto niektóre z nich:

Najlepsze przygotowanie do matury w mieście!

Zaczęłam korepetycje u Pana Bartka na początku roku szkolnego w klasie maturalnej po pierwszej próbnej maturze, której wyniki były tragiczne. Miałam ogromne zaległości z matematyki, które nawarstwiały się przez kilka dobrych lat. Dzięki korepetycjom mój końcowy wynik wyniósł 98%, co pozwoliło mi dostać się na wymarzone studia. Pan Bartek jest bardzo cierpliwy i tłumaczy w zrozumiały sposób. Od początku zajęć miał plan co i kiedy zrobić, co dało mi komfort przerobienia całości materiału i dodatkowych powtórek przed egzaminem. Wymaga sporego nakładu pracy, ale to jedyna gwarancja sukcesu z tego przedmiotu. Atmosfera na zajęciach jest świetna. Zdecydowanie jeden z najlepszych nauczycieli z jakimi miałam styczność.

Łucja Czubacka

Polecam wszystkim

P.Bartosz przygotowywal mnie do matury z matematyki, i zrobił to naprawdę dobrze. Jest w stanie wytłumaczyć każde zadanie w sposób prosty, posiada dużą ilość zbiorów zadań by poćwiczyć konkretne zagadnienia. Polecam serdecznie!

Filip Jaślikowski

Zdana matura i spełnione marzenie

Trafiłam w liceum do Pana Bartosza, ponieważ dużą trudność sprawiała mi matematyka na poziomie licealnym i nie raz mialam problemy nawet z podstawami. Pracowaliśmy razem przez ponad rok czasu, a gdy przyszedł czas matury z matematyki udało mi się zdać ją na tyle aby dostać się na wymarzone studia. Nie znam nikogo innego, kto potrafiłby w tak bardzo profesjonalny, miły i zaciekawiajacy sposób przedstawić matematykę oraz pomóc wyjaśnić związane z nią trudności.

Anna Fronc

Najlepszy nauczyciel matematyki ! 🙂

Od 2 klasy liceum miałem ogromną przyjemność być przygotowywanym do matury przez Pana Bartka. Podczas mojej licealnej nauki zauważyłem, że do zainteresowania przedmiotem najważniejszy jest dobry nauczyciel, który w ciekawy sposób nie tylko wytłumaczy materiał, ale również sprawi, że uczeń będzie odczuwał przyjemność z uczenia. Takim nauczycielem zdecydowanie okazał się być Pan Bartek, dzięki któremu nauka matematyki stała się dla mnie przyjemnością, a nie obowiązkiem. W rezultacie bardzo dobrze zdałem maturę z matematyki, która była mi potrzebna do studiów za granicą. Teraz mogę studiować w Danii z ludźmi z całego świata 🙂
Dziękuję Panie Bartku i pozdrawiam serdecznie z Aalborg ! 🙂

Piotr Gwizda

W drugiej klasie liceum miałem

W drugiej klasie liceum miałem problemy z matematyką. Chciałem uzyskać dobry wynik z matury. Trafiłem na Pana Bartosza,który jest wymagający ale jednocześnie jednocześnie potrafi bardzo dobrze przekazać swoją wiedzę, uczy matematycznego myślenia oraz jak radzić sobie z problemami w matematyce. Lekcje dały mi bardzo dużo, nie tylko zaprocentowały na maturze, ale równiez na studiach. Dzięki Panu matematyka stała się dla mnie prawdziwą przyjemnością 🙂

Kacper Serwin

Na wszystkie problemy

Jestem uczniem 2 klasy liceum i matematyka od zawsze sprawiała mi sporo trudności. Postanowiłem, że to zmienię i tak oto trafiłem na Pana Bartosza.
Był to świetny wybór. Po kilku lekcjach poziom mojej wiedzy i ocen w szkole znacząco się poprawił. Polecam każdemu bo warto!

Mateusz

Genialne podejście

Do Pana Bartka trafiłam chyba na początku klasy maturalnej z polecenia mojej polonistki. Z matematyką często miałam problemy ale bardziej z konkretnymi działami i często z zapisem, żeby ktoś inny mógł zrozumieć mój tok rozumowania. Pan Bartosz jest bardzo wymagający ale spokojnie nie gryzie. Po paru lekcjach (oswojenie się z nową sytuacją) nauka staje się czystą przyjemnością a nie obowiązkiem. W momencie gdy czegoś nie rozumiałam, Pan Bartek znajdował odpowiednią metodę, żeby mi to skutecznie wytłumaczyć i myślę, że dostosowywał te metody/przykłady do konkretnych uczniów 😉 Na lekcjach jest bardzo miła i spokojna atmosfera. Nigdy nie czułam się, źle gdy czegoś nie rozumiałam bo głównym celem było zrozumienie wszystkiego nawet jeżeli to były takie podstawy podstaw.

Serdecznie polecam !
Bardzo żałuje, że nie trafiłam na Pana Bartka wcześniej bo możliwe, że bardziej zainteresowałabym się matematyką

Zuza Szewczyk

Serdecznie polecam korepetycje z matematyki

Serdecznie polecam korepetycje z matematyki z Bartkiem wszystkim tym którzy mają większy bądź mniejszy problem z matematyką! Bartek jest bardzo profesjonalnym nauczycielem, ale też fajnym człowiekiem, z którym można porozmawiać na każdy temat. Ma niebywale trafne podejście do każdego ucznia. Dzięki jego pomocy, poradziłam sobie na egzaminie maturalnym z matematyki i dostałam się na wybrany kierunek. Pomagał mi również na studiach w zagadnieniach ze statystyki i ekonometrii.
Lekcje z Bartkiem skłaniają do myślenia, nie są prowadzone według utartego schematu (tak jak w szkole). Uczeń zaczyna zastanawiać się i indywidualnie pogłębiać wiedzę, a przez to faktycznie rozumieć dane zagadnienie. Polecam!

Małgorzata Pyc

Required

Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Jaki jest Twój adres email?
Nagłówek Twojej opinii.
Co sądzisz o mnie i o moich zajęciach

 

Sprawdź również stronę na Facebooku.