Przeskocz do treści

Dlaczego ta szkoła

Dlaczego warto wybrać nasze kursy maturalne z matematyki???

 

W pracy z uczniami stawiam przede wszystkim na solidność i takie przekazywanie wiedzy i umiejętności, żeby matematyka przestała być trudna, a zaczęła „sama wchodzić”.   Jestem  cierpliwym,  jednak  wymagającym  nauczycielem,  który potrafi z każdym znaleźć wspólny język. Bardzo często słyszę na zajęciach: „aaaaa to o to chodzi”, „ jakie to proste”, „czy każdy nie mógłby tak tłumaczyć”. Według wielu uczniów potrafię w prosty sposób mówić o rzeczach trudnych.  Uważam,  że  klucz  do  sukcesu  nauki  matematyki   leży w motywacji, dlatego zawsze staram się pokazać, w jak wielu dziedzinach przyszłej pracy można ją wykorzystać i dlaczego warto się jej uczyć. Na liście najbardziej opłacalnych zawodów wg. Forbesa matematyk jest jedną z najbardziej lukratywnych fuch.

Znam    trudy    nauczania   z   każdej   strony.   Sam   nie   byłem   dobrym  uczniem z matematyki dopóki nie trafiłem na odpowiedniego nauczyciela, który pokazał mi, o co tak na prawdę w matematyce chodzi i że nie jest ona taka koszmarna, jak nią dzieci straszą. Jednocześnie wiem, jak to jest stać po tej drugiej stronie katedry, gdzie każda godzina zajęć ucieka jak minuta. A pięćdziesiąt wpatrzonych w ciebie oczu jeszcze sobie z tego nie zdaje sprawy, że kiedykolwiek im się to do czegoś przyda.

Nie mówię, że magicznymi metodami wleję wam do głowy wiedzę, ani że zdam za was maturę. Nie twierdzę również, że wystarczy, że przyjdziecie do mnie na zajęcia, otworzycie usta z zachwytu i już będziecie umieć matematykę. Mówię jedynie, że znam  się na swojej pracy jak mało kto i przy odrobinie motywacji, chęci współpracy i moim doborze metod i materiału będzie to dużo.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą :).